DevDuck Webinar

Dystrybucje Kubernetes

31.03.2022, godz. 18:00

Jeśli pracujesz w środowisku Kubernetes
i zastanawiasz się, jak możesz oszczędzić czas przy konfiguracji i utrzymywaniu klastrów, ten webinar jest dla Ciebie.

Swoją wiedzą podzieli się z Wami Dariusz Luber – szkoleniowiec, Senior Full Stack Developer i DevOps z ponad 16-letnim doświadczeniem.

Podczas prezentacji online dowiesz się czym są dystrybucje Kubernetes, jakie są między nimi różnice i jak wybrać właściwą dla siebie wersję. Po spotkaniu odpowiemy na wszystkie zadane w trakcie webinaru pytania.

Wydarzenie zakończone.

W programie

Czym są dystrybucje Kubernetes i jak wybrać właściwe rozwiązanie?

O prezentacji

Stawianie w pełni samodzielnie klasycznego klastra jest czasochłonne i problematyczne. Wymaga od nas podjęcia ważnych decyzji dotyczących składników tego klastra (np. jaki CNI wybrać), a także dbania o aktualizację  wszystkich składników, odświeżanie certyfikatów itd. Na szczęście, podobnie jak powstają kolejne dystrybucje Linuksa, tak też powstają różne dystrybucje Kubernetes. Pozwala nam to wybrać właściwą dystrybucję, która dostarczy nam zestaw narzędzi usprawniających procesy konfiguracji i utrzymywania klastrów.

Na webinarze przyjrzymy się kilku wybranym dystrybucjom, omówimy ich plusy i minusy, dzięki czemu w przyszłości pomoże Ci to w wyborze odpowiedniej dla Ciebie wersji.

Dariusz Luber
Senior Full Stack Developer & DevOps
w Brainhub

O prelegencie

W branży od ponad 16-tu lat, Full Stack Developer z doświadczeniem w różnych technologiach i językach. Uwielbia automatyzować i upraszczać wszystko co się da, co bardzo szybko zaprowadziło go do podejścia DevOps. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem lubi się dzielić, dlatego też udziela się na konferencjach, meetupach oraz na YouTube. Po godzinach lubi jeździć na rowerze, żeglować, czytać książki i poznawać kolejne ciekawostki technologiczne.

O DevDucku

DevDuck to jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny event dla programistów, których jarają tylko najnowocześniejsze technologie.

Nasz focus to popularyzowanie wiedzy o nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się środowisku JavaScript, w tym Node.js, React, React Native, Electron, i wiele innych. Organizujemy wykłady i workshopy, pokazujemy, że JS to język idealny do tworzenia zarówno back-endu, jak i front-endu.

Pasjonujesz się JavaScriptem? Chcesz być na bieżąco ze światowymi trendami? Zaczerpnąć wiedzy od doświadczonych kolegów po fachu?

Wpadnij do nas lub posłuchaj nas online!